SCHULER – PF180/500 – M46I/2135
TA MASZYNA ZOSTAŁA JUŻ SPRZEDANA!
Numer oferenta:
M46I/2135
Rodzaj maszyny:
Prasy do trzpieni
Producent :
SCHULER
Typ:
PF180/500
Rok produkcji:
1963
Siła nacisku:
220 to
Średnica wrzeciona:
180mm
Średnica:
370 mm
Odległość stół-popychacz:
23 mm