SCHULER – PF180/500 – M46I/2135
MAALESEF BU MANİKE SATILDI!
Teklif numarası:
M46I/2135
Makine türü:
Milli presler
Marka:
SCHULER
Tip:
PF180/500
İmalat yılı:
1963
Pres gücü:
220 to
Mil çapı:
180mm
Baş boşluğu:
370 mm
Tezgah – havan eli mesafesi:
23 mm