NEDSCHROEF – BV2 – M10E/8913
Dane maszynowe
Numer oferenta:
M10E/8913
Rodzaj maszyny:
Maszyny do produkcji śrub
Producent :
NEDSCHROEF
Typ:
BV2
Rok produkcji:
1996
Zakres średnic:
10 mm
Ilość matryc:
4
Ilość stopni:
7
Długość odcinka:
105 mm
Długość trzpienia pod głowicą:
80 mm
Zakres długości gwintu:
50 mm
Rozmiar klucza:
17mm