<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/tr</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/tr/author/xadmin/</author_url><title>KAMAX - OS15 - Baglanti Elemanlari, &#xC7;esitli makinalar-Baglanti Elemanlar&#x131; - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="yBBCuUu9Uc"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/tr/sold-tr/m60l7600-kamax-os15/"&gt;M60L/7600 &#x2013; KAMAX &#x2013; OS15&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/tr/sold-tr/m60l7600-kamax-os15/embed/#?secret=yBBCuUu9Uc" width="600" height="338" title="&#x201C;M60L/7600 &#x2013; KAMAX &#x2013; OS15&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="yBBCuUu9Uc" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Teklif numaras&#x131;: M60L/7600 Makine t&#xFC;r&#xFC;: conveying belt Marka: KAMAX Tip: OS15 &#x130;malat y&#x131;l&#x131;: 1976 Kapasite: 15 KVA Performans: 8 V Yerle&#x15F;im y&#xFC;zeyi: 80x110x120cm Is&#x131;tma: 15 KVA Ofis: Depomuzda</description></oembed>