<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/tr</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/tr/author/xadmin/</author_url><title>SCHULER - PF180/500 - Baglanti Elemanlari, Milli presler - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="9kf0SoUKMe"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/tr/sold-tr/m46i2135-schuler-pf180-500/"&gt;M46I/2135 &#x2013; SCHULER &#x2013; PF180/500&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/tr/sold-tr/m46i2135-schuler-pf180-500/embed/#?secret=9kf0SoUKMe" width="600" height="338" title="&#x201C;M46I/2135 &#x2013; SCHULER &#x2013; PF180/500&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="9kf0SoUKMe" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Teklif numaras&#x131;: M46I/2135 Makine t&#xFC;r&#xFC;: Milli presler Marka: SCHULER Tip: PF180/500 &#x130;malat y&#x131;l&#x131;: 1963 Pres g&#xFC;c&#xFC;: 220 to Mil &#xE7;ap&#x131;: 180mm Ba&#x15F; bo&#x15F;lu&#x11F;u: 370 mm Tezgah &#x2013; havan eli mesafesi: 23 mm Ofis: Almanya&#xB4;da</description></oembed>