<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/tr</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/tr/author/xadmin/</author_url><title>WAFIOS - N42 - Tel, &#xC7;esitli makinalari - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="JkZmAkcx5P"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/tr/sold-tr/d02i6005-wafios-n42/"&gt;D02I/6005 &#x2013; WAFIOS &#x2013; N42&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/tr/sold-tr/d02i6005-wafios-n42/embed/#?secret=JkZmAkcx5P" width="600" height="338" title="&#x201C;D02I/6005 &#x2013; WAFIOS &#x2013; N42&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="JkZmAkcx5P" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Teklif numaras&#x131;: D02I/6005 Makine t&#xFC;r&#xFC;: Marka: WAFIOS Tip: N42 &#x130;malat y&#x131;l&#x131;: 1990 &#xC7;ap aral&#x131;&#x11F;&#x131;: 1,8-3,4mm Mil uzunluklar&#x131;: 13-80 mm Performans adet/dak: 500 Ofis: Almanya&#xB4;da</description></oembed>