<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/ru</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/ru/author/xadmin/</author_url><title>KAMAX - OS15 - &#x428;&#x443;&#x440;&#x443;&#x43F;&#x44B;, &#x420;&#x430;&#x437;&#x43D;&#x44B;&#x435;-&#x428;&#x443;&#x440;&#x443;&#x43F;&#x44B; - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="2gyDEZNH1X"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/ru/sold-ru/m60l7600-kamax-os15/"&gt;M60L/7600 &#x2014; KAMAX &#x2014; OS15&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/ru/sold-ru/m60l7600-kamax-os15/embed/#?secret=2gyDEZNH1X" width="600" height="338" title="&#x201C;M60L/7600 &#x2014; KAMAX &#x2014; OS15&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="2gyDEZNH1X" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>&#x41D;&#x43E;&#x43C;&#x435;&#x43D;&#x43A;&#x43B;&#x430;&#x442;&#x443;&#x440;&#x43D;&#x44B;&#x439; &#x43D;&#x43E;&#x43C;&#x435;&#x440;: M60L/7600 &#x422;&#x438;&#x43F; &#x43C;&#x430;&#x448;&#x438;&#x43D;&#x44B;: heating plant &#x41C;&#x430;&#x440;&#x43A;&#x430;: KAMAX &#x422;&#x438;&#x43F;: OS15 &#x413;&#x43E;&#x434; &#x432;&#x44B;&#x43F;&#x443;&#x441;&#x43A;&#x430;: 1976 capacity: 15 KVA output: 8 V setting plane: 80x110x120cm kind of heating: 15 KVA Location: In our warehouse</description></oembed>