<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/ru</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/ru/author/xadmin/</author_url><title>HASENCLEVER - WSHK100 - &#x425;&#x43E;&#x43B;&#x43E;&#x434;&#x43D;&#x43E;&#x432;&#x44B;&#x441;&#x430;&#x434;&#x43E;&#x447;&#x43D;&#x44B;&#x439; &#x43F;&#x440;&#x435;&#x441;&#x441; &#x434;&#x43B;&#x44F; &#x431;&#x43E;&#x43B;&#x442;&#x43E;&#x432;, &#x428;&#x443;&#x440;&#x443;&#x43F;&#x44B; - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="T7vCdLsnFC"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/ru/sold-ru/m44e6304-hasenclever-wshk100/"&gt;M44E/6304 &#x2014; HASENCLEVER &#x2014; WSHK100&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/ru/sold-ru/m44e6304-hasenclever-wshk100/embed/#?secret=T7vCdLsnFC" width="600" height="338" title="&#x201C;M44E/6304 &#x2014; HASENCLEVER &#x2014; WSHK100&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="T7vCdLsnFC" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>&#x41D;&#x43E;&#x43C;&#x435;&#x43D;&#x43A;&#x43B;&#x430;&#x442;&#x443;&#x440;&#x43D;&#x44B;&#x439; &#x43D;&#x43E;&#x43C;&#x435;&#x440;: M44E/6304 &#x422;&#x438;&#x43F; &#x43C;&#x430;&#x448;&#x438;&#x43D;&#x44B;: bolt head forging machine Info: horizontal &#x41C;&#x430;&#x440;&#x43A;&#x430;: HASENCLEVER &#x422;&#x438;&#x43F;: WSHK100 &#x413;&#x43E;&#x434; &#x432;&#x44B;&#x43F;&#x443;&#x441;&#x43A;&#x430;: 1981 diameter range: 30 mm heading force: 100 MP clamping force: 125 MP bar dia.: 30 mm stroke of heading slide: 180 mm Location: Europe</description></oembed>