<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/ru</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/ru/author/xadmin/</author_url><title>HENRICH - 21W21 - &#x41F;&#x440;&#x43E;&#x432;&#x43E;&#x434;, &#x41C;&#x43D;&#x43E;&#x433;&#x43E;&#x441;&#x442;&#x443;&#x43F;&#x435;&#x43D;&#x447;&#x430;&#x442;&#x44B;&#x435; &#x432;&#x43E;&#x43B;&#x43E;&#x447;&#x438;&#x43B;&#x44C;&#x43D;&#x44B;&#x435; &#x441;&#x442;&#x430;&#x43D;&#x43A;&#x438; - &#x43C;&#x43E;&#x43A;&#x440;&#x43E;&#x439; &#x43F;&#x440;&#x43E;&#x442;&#x44F;&#x436;&#x43A;&#x438; - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Bje9aHx5r5"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/ru/sold-ru/d18i3445-henrich-21w21/"&gt;D18I/3445 &#x2014; HENRICH &#x2014; 21W21&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/ru/sold-ru/d18i3445-henrich-21w21/embed/#?secret=Bje9aHx5r5" width="600" height="338" title="&#x201C;D18I/3445 &#x2014; HENRICH &#x2014; 21W21&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="Bje9aHx5r5" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>&#x41D;&#x43E;&#x43C;&#x435;&#x43D;&#x43A;&#x43B;&#x430;&#x442;&#x443;&#x440;&#x43D;&#x44B;&#x439; &#x43D;&#x43E;&#x43C;&#x435;&#x440;: D18I/3445 &#x422;&#x438;&#x43F; &#x43C;&#x430;&#x448;&#x438;&#x43D;&#x44B;: multiple wire drawing machine &#x2014; wet Info: copper wires &#x41C;&#x430;&#x440;&#x43A;&#x430;: HENRICH &#x422;&#x438;&#x43F;: 21W21 &#x413;&#x43E;&#x434; &#x432;&#x44B;&#x43F;&#x443;&#x441;&#x43A;&#x430;: 1970 inlet wire diameter: 1,8 mm finished wire diamter: 0,15-0,3 m number of drafts: 21 flange diameter: 250-400mm cross sectional reduction: 18 % speed &#x2014; meters/sec: 15-40 Location: Germany</description></oembed>