<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/pl</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/pl/author/xadmin/</author_url><title>KAMAX - OS15 - &#x15A;ruby, R&#xF3;&#x17C;ne-&#x15A;ruby - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="7uFYa1QqQA"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m60l7600-kamax-os15/"&gt;M60L/7600 &#x2013; KAMAX &#x2013; OS15&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m60l7600-kamax-os15/embed/#?secret=7uFYa1QqQA" width="600" height="338" title="&#x201C;M60L/7600 &#x2013; KAMAX &#x2013; OS15&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="7uFYa1QqQA" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Numer oferenta: M60L/7600 Rodzaj maszyny: Nagrzewnice Producent : KAMAX Typ: OS15 Rok produkcji: 1976 Wydajno&#x15B;&#x107;: 15 KVA Wydajno&#x15B;&#x107;: 8 V Blat: 80x110x120cm Grzanie: 15 KVA Gdzie znajduje si&#x119; urz&#x105;dzenie: W naszym magazynie</description></oembed>