<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/pl</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/pl/author/xadmin/</author_url><title>SCHULER - PF180/500 - &#x15A;ruby, Prasy do trzpieni - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="jmYAdZTYjS"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m46i2135-schuler-pf180-500/"&gt;M46I/2135 &#x2013; SCHULER &#x2013; PF180/500&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m46i2135-schuler-pf180-500/embed/#?secret=jmYAdZTYjS" width="600" height="338" title="&#x201C;M46I/2135 &#x2013; SCHULER &#x2013; PF180/500&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="jmYAdZTYjS" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Numer oferenta: M46I/2135 Rodzaj maszyny: Prasy do trzpieni Producent : SCHULER Typ: PF180/500 Rok produkcji: 1963 Si&#x142;a nacisku: 220 to &#x15A;rednica wrzeciona: 180mm &#x15A;rednica: 370 mm Odleg&#x142;o&#x15B;&#x107; st&#xF3;&#x142;-popychacz: 23 mm Gdzie znajduje si&#x119; urz&#x105;dzenie: W Niemczech</description></oembed>