<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/pl</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/pl/author/xadmin/</author_url><title>LACHAUSSEE - 713 - Prasy wielostopniowe, &#x15A;ruby - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="cZt6eo1Cly"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m08e6008-lachaussee-713/"&gt;M08E/6008 &#x2013; LACHAUSSEE &#x2013; 713&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m08e6008-lachaussee-713/embed/#?secret=cZt6eo1Cly" width="600" height="338" title="&#x201C;M08E/6008 &#x2013; LACHAUSSEE &#x2013; 713&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="cZt6eo1Cly" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Numer oferenta: M08E/6008 Rodzaj maszyny: Prasy wielostopniowe Info: N&#xF3;&#x17C; zamkni&#x119;ty Producent : LACHAUSSEE Typ: 713 Rok produkcji: 1984 Zakres &#x15B;rednic: 8 mm Ilo&#x15B;&#x107; matryc: 6 Ilo&#x15B;&#x107; stopni: 7 D&#x142;ugo&#x15B;&#x107; odcinka: 100 mm D&#x142;ugo&#x15B;&#x107; trzpienia pod g&#x142;owic&#x105;: 80 mm Wydajno&#x15B;&#x107; sztuk/min: 200 Gdzie znajduje si&#x119; urz&#x105;dzenie: W Europie</description></oembed>