<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/pl</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/pl/author/xadmin/</author_url><title>HILGELAND - CH00A - Prasy dwuuderzeniowe, &#x15A;ruby - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="baLkrDtkwe"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m06i3338-hilgeland-ch00a/"&gt;M06I/3338 &#x2013; HILGELAND &#x2013; CH00A&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/pl/sold-pl/m06i3338-hilgeland-ch00a/embed/#?secret=baLkrDtkwe" width="600" height="338" title="&#x201C;M06I/3338 &#x2013; HILGELAND &#x2013; CH00A&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="baLkrDtkwe" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Numer oferenta: M06I/3338 Rodzaj maszyny: Prasy dwuuderzeniowe Producent : HILGELAND Typ: CH00A Rok produkcji: 1981 Zakres &#x15B;rednic: 1-3 mm D&#x142;ugo&#x15B;&#x107; trzpienia pod g&#x142;owic&#x105;: 3-30 mm D&#x142;ugo&#x15B;&#x107; odcinka: 40 mm Wydajno&#x15B;&#x107; sztuk/min: 220 mm Gdzie znajduje si&#x119; urz&#x105;dzenie: W Niemczech</description></oembed>