<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/pl</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/pl/author/xadmin/</author_url><title>M10E/8913 NEDSCHROEF - BV2 - Przemys&#x142; zamocowa&#x144;, Maszyny do produkcji &#x15B;rub - 2nd-hand - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="yq5BsRFvEQ"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/pl/m10e8913-nedschroef-bv2/"&gt;M10E/8913 &#x2013; NEDSCHROEF &#x2013; BV2&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/pl/m10e8913-nedschroef-bv2/embed/#?secret=yq5BsRFvEQ" width="600" height="338" title="&#x201C;M10E/8913 &#x2013; NEDSCHROEF &#x2013; BV2&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="yq5BsRFvEQ" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.steinfels-kg.de/wp-content/uploads/m10e8913-nedschroef-bv2/M8913_Nedschroef_BV2-1.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1600</thumbnail_width><thumbnail_height>1200</thumbnail_height><description>Numer oferenta: M10E/8913 Rodzaj maszyny: Maszyny do produkcji &#x15B;rub Producent : NEDSCHROEF Typ: BV2 Rok produkcji: 1996 Zakres &#x15B;rednic: 10 mm Ilo&#x15B;&#x107; matryc: 4 Ilo&#x15B;&#x107; stopni: 7 D&#x142;ugo&#x15B;&#x107; odcinka: 105 mm D&#x142;ugo&#x15B;&#x107; trzpienia pod g&#x142;owic&#x105;: 80 mm Zakres d&#x142;ugo&#x15B;ci gwintu: 50 mm Rozmiar klucza: 17mm Si&#x142;a nacisku: 80 t Wydajno&#x15B;&#x107;: 240 Gdzie znajduje si&#x119; urz&#x105;dzenie:... Read more &raquo;</description></oembed>