<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/pl</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/pl/author/xadmin/</author_url><title>D02L/7000 EIGENBAU - 700 - Przemys&#x142; drutowy, R&#xF3;&#x17C;ne - 2nd-hand - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Hz3yuOp65g"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/pl/d02l7000-eigenbau-700/"&gt;D02L/7000 &#x2013; EIGENBAU &#x2013; 700&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/pl/d02l7000-eigenbau-700/embed/#?secret=Hz3yuOp65g" width="600" height="338" title="&#x201C;D02L/7000 &#x2013; EIGENBAU &#x2013; 700&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="Hz3yuOp65g" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.steinfels-kg.de/wp-content/uploads/d02l7000-eigenbau/Haspel.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>899</thumbnail_width><thumbnail_height>1024</thumbnail_height><description>Numer oferenta: D02L/7000 Rodzaj maszyny: Ko&#x142;owr&#xF3;t Producent : EIGENBAU Typ: 700 Rok produkcji: maksymalna &#x15B;rednica cewki: 700 mm &#x141;adowno&#x15B;&#x107;: 150 kg Gdzie znajduje si&#x119; urz&#x105;dzenie: W naszym magazynie</description></oembed>