<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/en</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/en/author/xadmin/</author_url><title>JERN YAO - JNFP-19B5S - Cold nut formers, Fastener - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="fcQnCGUMvo"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/en/sold/m30i8968-jern-yao-jnfp-19b5s/"&gt;M30I/8968 &#x2013; JERN YAO &#x2013; JNFP-19B5S&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/en/sold/m30i8968-jern-yao-jnfp-19b5s/embed/#?secret=fcQnCGUMvo" width="600" height="338" title="&#x201C;M30I/8968 &#x2013; JERN YAO &#x2013; JNFP-19B5S&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="fcQnCGUMvo" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.steinfels-kg.de/wp-content/uploads/m30i8968-jern-yao-jnfp-19b5s/M8968_JernYao_JNFP-11.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>2040</thumbnail_width><thumbnail_height>1530</thumbnail_height><description>Offer Number: M30I/8968 Machinetype: cold nut former Info: bushing cut-off Make: JERN YAO Type: JNFP-19B5S Constr. year: 1998 diameter range: M12 number of dies: 5 number of stations (incl. cut off): 6 cutting length: 20 mm max. width across flats: 19 mm output &#x2013; pieces/min: 210 press power: 140 shaft length under head: 25 mm... Read more &raquo;</description></oembed>