<oembed><version>1.0</version><provider_name>HSH Steinfels</provider_name><provider_url>https://www.steinfels-kg.de/en</provider_url><author_name>SteinfelsHSH</author_name><author_url>https://www.steinfels-kg.de/en/author/xadmin/</author_url><title>LACHAUSSEE - 713 - Transfer headers, Fastener - HSH Steinfels</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="6tt8QfIE62"&gt;&lt;a href="https://www.steinfels-kg.de/en/sold/m08e6008-lachaussee-713/"&gt;M08E/6008 &#x2013; LACHAUSSEE &#x2013; 713&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.steinfels-kg.de/en/sold/m08e6008-lachaussee-713/embed/#?secret=6tt8QfIE62" width="600" height="338" title="&#x201C;M08E/6008 &#x2013; LACHAUSSEE &#x2013; 713&#x201D; &#x2014; HSH Steinfels" data-secret="6tt8QfIE62" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Offer Number: M08E/6008 Machinetype: 6 die &#x2013; 6 blow transfer header Info: bushing cut-off Make: LACHAUSSEE Type: 713 Constr. year: 1984 diameter range: 8 mm number of dies: 6 number of stations (incl. cut off): 7 cutting length: 100 mm shaft length under head: 80 mm output &#x2013; pieces/min: 200 Location: Europe</description></oembed>